Tuesday, 20 January 2015 14:01

Høyere lønn gir fler yrkesfaglærere

Skolen mangler faglærere til yrkesfagene, og skal vi få flere må vi gi dem høyere lønn, sier leder i Skolenes Landsforbund Anne Finborud. TID:3.36 MIN: V/Knut jeppsson

Monday, 12 January 2015 00:46

Ungdomsmagasinet 10.jan

Ungdomsmagasinet med Felix Volpe, Eric Nilsen, Morten Selstad og Sondre Brøste Strander.

Saturday, 20 December 2014 18:37

LOs ungdomsmagasin 20.des 14

Ole Henrik Olsen, Morten Selstad. Samtale med Ådne Naper og Sven-Tore Løksli.

Sunday, 14 December 2014 10:53

LOs ungdomsmagasin 13.des 14

LO's Ungdosmmagasin 13.des

Med Felix Volpe, Morten Selstad, Eric Nilsen og Ole-Henrik Olsen.

Tuesday, 09 December 2014 09:56

LOs Ungdomsmagasin

LO's Ungdomsmagasin med Ole-Henrik Olsen og Morten Selstad.

Tuesday, 25 November 2014 22:57

Hvorfor skolere ungdommen?

Ole-Henrik Olsen, LOs ungdomssekretær i Telemark, snakket med Are Tomasgard på LOs ungdomskurs i Kragerø.

Thursday, 20 November 2014 15:58

LOs ungdomsmagasin

Med Morten Selstad, Felix Volpe og Erik Nilsen.

Monday, 03 November 2014 16:30

LOs ungdomsmagasin 1.nov 14

LO's Ungdomsmagasin laget av LO Telemarks Ungdomsutvalg. Går direkte hver lørdag på Radio Riks Grenland.

Helt program med musikk. Tid: 29:58

Monday, 20 October 2014 15:13

Ungdommen setter sitt preg på landsmøtet

Ungdommen setter sitt preg på landsmøtet sier forbundsleder Leif Sande. Men de må holde sge til forbundets regler når det gjelder å bli valgt inn i styret og stell.

Friday, 10 October 2014 13:04

Den glemte garantien!

EUs ungdomsgaranti har nå vært tilgjengelig over ett år, men har den gitt effekt? EU landenes arbeidsministre møttes i Milano denne uken for å diskutere seg frem til nye tiltak mot ledigheten. forteller Knut Arne Sanden fra Brussel. TID: 0.41 MIN: V/Knut Jeppsson

Additional information